Grupa ZARMEN
Chorula, ul. Cementowa 1, 47-316 Górażdże
telefon
+48 77 446 80 70

Slider

Kontakt

P.T.O.P. OPOLREM Sp. z o.o.

ul. Cementowa 1,
47-316 Chorula

fax. +48 77 467 17 09

Prezes Zarządu
Piotr Morka

  • email: piotr.morka@opolrem.pl
  • tel. +48 77 446 80 73
  • tel. kom. +48 785 800 054

Dyrektor Techniczny, Kierownik Wydziału Remontów
Grzegorz Wicher

  • email: grzegorz.wicher@opolrem.pl
  • tel. +48 77 446 80 73
  • tel. kom. +48 785 800 076

Asystent Prezesa Zarządu
Ewa Gajda - Pampuch

  • email: ewa.gajda-pampuch@opolrem.pl
  • tel. +48 77 446 80 70
  • tel. kom. +48 695 232 422

Księgowa
Katarzyna Pilarz

  • email: katarzyna.pilarz@opolrem.pl
  • tel. +48 77 446 80 71
  • tel. kom. +48 609 680 347

Specjalista ds. Zaopatrzenia
Katarzyna Kupka

  • email: katarzyna.kupka@opolrem.pl
  • tel. +48 77 446 80 72
  • tel. kom. +48 695 582 963

Kontroler Jakości / Koordynator ds. BHP
Mirosław Orgacki

  • email: miroslaw.orgacki@opolrem.pl
  • tel. +48 77 446 80 72
  • tel. kom. +48 506 362 832

Specjalista ds. Kadr i Szkolenia
Joanna Ostrowska

  • email: joanna.ostrowska@opolrem.pl
  • tel. +48 77 446 80 71
  • tel. kom. +48 785 292 659

Specjalista ds. monitorowania produkcji i usług
Aneta Pęcak

  • email: aneta.pecak@opolrem.pl
  • tel. +48 77 446 80 71
  • tel. kom. +48 785 402 342

Główny Spawalnik
Piotr Deko

  • email: piotr.deko@opolrem.pl
  • tel. kom. +48 601 477 283

Specjalista ds. administracyjnych
Zuzanna Budzanowska

  • email: zuzanna.budzanowska@opolrem.pl
  • tel. +48 77 446 80 71
  • tel. kom. +48 609 911 364

Specjalista technolog
Grzegorz Bekierz

  • email: grzegorz.bekierz@opolrem.pl
  • tel. +48 77 446 80 73

Specjalista technolog
Mielnik Jegor

  • email: jegor.mielnik@opolrem.pl
  • tel. +48 77 446 80 73

Specjalista technolog
Gaik Katarzyna

  • email: katarzyna.gaik@opolrem.pl
  • tel. +48 77 446 80 73
  • tel. kom. +48 785 402 346